جايزه جایزه سریال نامزدی برنده اسکار

جايزه: جایزه سریال نامزدی برنده اسکار اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تخم مرغ زیاد از همه گران شد

در هفته سوم آذرماه این تخم‌مرغ است که نسبت به سایر اقلام خوراکی بیشترین زیاد کردن قیمت را داشته و تا ۸.۹ درصد گران شده است است.

تخم مرغ زیاد از همه گران شد

تخم مرغ زیاد از همه گران شد

عبارات مهم : همراه

در هفته سوم آذرماه این تخم مرغ است که نسبت به سایر اقلام خوراکی بیشترین زیاد کردن قیمت را داشته و تا ۸.۹ درصد گران شده است است.

به گزارش ایسنا، بر اساس آماری که بانک مرکزی از میانگین قیمت خرده فروشی بعضی از مواد خوراکی در پایتخت کشور عزیزمان ایران در هفته نهایی به ۲۴ آذرماه منتشر کرد، در بین ۱۱ گروه کالای مهم خوراکی هفت مورد گرانی ثبت شده است هست. یک کالا ارزان و قیمت سه کالای دیگر ثابت مانده است.

تخم مرغ زیاد از همه گران شد

در هفته مورد گزارش در گروه لبنیات، قیمت شیر پاستوریزه نسبت به هفته قبل ۱.۳ درصد زیاد کردن داشت و بهای سایر اقلام گروه ثابت ماند. در مجموع در گروه لبنیات رشد چهاردرصدی نسبت به هفته دوم آذرماه ثبت شده است هست. قیمت تخم مرغ نیز ۸.۹ درصد اضافه شده است و شانه ای ۱۱ هزار و ۸۰۰ تا ۱۶۰۰۰ تومان فروش رفته است.

بعد از لبنیات این میوه ها هستند که بیشترین زیاد کردن قیمت را داشته و ۴.۲ درصد نسبت به هفته ماقبل و ۱۵.۸ درصد در مقایسه با هفته سوم آبان ماه گران شده است اند. همچنین سبزیجات با رشد ۲.۳ درصدی قیمت همراه شد.

در هفته سوم آذرماه این تخم‌مرغ است که نسبت به سایر اقلام خوراکی بیشترین زیاد کردن قیمت را داشته و تا ۸.۹ درصد گران شده است است.

در گروه گوشت ها، گوشت قرمز با ثبات قیمت همراه بوده و گوشت گوسفند با استخوان هر کیلو ۴۶ هزار و ۵۰۰ تومان و گوشت گاو و گوساله بی استخوان هر کیلو ۳۷ هزار و ۱۰۰ تومان در سطح شهر عرضه شده است هست. همچنین گوشت مرغ کم کردن ۳.۳ درصدی قیمت داشته و تا ۷۳۸۰ تومان در هر کیلو فروش رفته است.

بنابر این گزارش قیمت چای خارجی پنج در صد زیاد کردن داشته ولی قیمت قند، شکر و انواع روغن نباتی عوض کردن نکرده بوده است.

واژه های کلیدی: همراه | لبنیات | خوراکی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs